EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

29.05.2019

У Києві 21 травня 2019 року відбулася друга конференція з факторингу, яка присвячена обговоренню актуальних проблем та практичних кроків для розвитку ринку факторингу в Україні. Захід було організовано за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, під патронатом Національного банку України.

В рамках конференції виступили керівники провідних банків, юридичних компаній та державних установ: НБУ, ПрАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «Укрексімбанк», Baker & McKenzie та інші.

НБУ

Експертизою на ринку ЕДО в Україні, підсумками розвитку бізнесу в Україні, можливостями використання електронних документів і сервісів по роботі з клієнтами в е-форматі та рішеннями для банків в бізнесі факторингу поділився Ігор Дейніков, керівник проекту розвитку електронних послуг EDI-провайдера EDIN: “Ми дуже раді, що стали частиною такого заходу, і маємо надію, що надали важливу інформацію нашим колегам з банків України про стан справ і розвиток ЕДО в Україні. Ми впевнені, що рух бізнесу в бік електронних сервісів призведе тільки до стрімкого зростання факторингових операцій в Україні, і виведе бізнес факторингу на новий рівень. Ми, як оператор електронних сервісів, максимально готові підтримувати ініціативи, допомагати у розвитку загальних стандартів роботи, адаптувати рішення EDIN як для банків, так і для бізнесу. Дякуємо колегам з ЄБРР, НБУ, FCI, PFA за їх величезний внесок в розвиток даного проекту, цінний обсяг інформації та практик”.

 

Інші новини

EDIN
16.04.2019

Нова форма для сплати ЄСВ – рахунки змінюються 2 травня

EDI-провайдер EDIN повідомляє, що з початку травня, а саме з 02.05.2019 р., змінюється форма єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

Читати далі
конкурентноспроможність у рітейлі
04.06.2019

Як підвищити конкурентоспроможність у рітейлі через цифрові технології

Провайдер електронного документообігу EDIN проаналізував сучасні технології, які допоможуть рітейлу налагодити бізнес-процеси та збільшити продажі. Сьогодні суспільство активно використовує всі можливі технологічні канали для отримання інформації. Діджиталізація заощаджує час, допомагає здійснювати індивідуальний підхід до споживача, та є екологічним інструментом. В сучасному світі без неї не уявляє своє існування жоден розвинений бізнес.

Читати далі
EDIN
22.03.2019

Підсумки конференції е-сервісів у бізнесі 2019: чому великі компанії впроваджують ЕДО

З 14 по 18 березня 2019 року на території курорту “Буковель” відбулася конференція з електронних рішень для українського бізнесу. Організатором заходу виступив EDI-провайдер EDIN, який надає сервіси для обміну електронними даними між партнерами.

Читати далі