Glovo: доставка будь-чого за годину

09.10.2018
Слідкуючи за останніми тенденціями у сфері інноваційного e-commerce, провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє про нещодавнє відкриття на українському ринку міжнародної компанії Glovo, яка надає послуги доставки товарів кур’єрами. Україна для Glovo стала двадцятою країною в географії покриття. Мобільний додаток компанії вже працює в Києві та приймає замовлення від великих торговельних мереж та ресторанів столиці.

Glovo – це масштабний start up, який вже працює по всьому світу і стрімко набирає обертів. Сьогодні штат компанії складає більш ніж 500 людей. А на рахунку Glovo – більш ніж 152 мільйони вкладених коштів від таких інвесторів, як Seaya Ventures, Rakuten, GR Capital. Компанія Glovo і сама придбала start up: італійський сервіс доставки їжі Foodingo, але вартість угоди не розголошується.

Насамперед, Glovo – це такий собі marketplace, що дозволяє клієнтам замовляти і відправляти товари. Компанія займається доставкою їжі, бакалійних товарів, фармацевтики та багато інших товарів. За допомогою кур’єра клієнт може відправляти посилку в межах міста. Така доставка займатиме не більше години, а середній час – взагалі 35 хвилин. Швидкість доставки досягається за рахунок мобільності кур’єрів, адже вони пересуваються по місту на велосипедах або мопедах.

Клієнт може відправити бандероль вагою до 9 кг і в межах міста. Зв’язатись з представником Glovo можна беспосередньо в мобільному додатку, адже в ньому є опції дзвінка та чату. Мобільний додаток - у вільному доступі і для iOS, і для Android.

Є ще один спосіб замовлення - через сайт компанії, але головною умовою для користування є реєстрація в системі. Через Glovo можна замовити будь-що: готові страви з ресторанів, кафе та барів, ліки із аптек, продукти із супермаркетів.

Серед основних функцій платформи - відслідковування місцезнаходження кур’єра, що дозволяє клієнтам бачити пересування їх покупок в реальному часі, а також можливість зв’язку з найближчим кур’єром, щоб максимально оптимізувати швидкість доставки.

Батьківщина компанії Glovo - сонячна Іспанія, а засновники - Мігель Вінченте, Оскар Піерре, Санча Міхауд. Компанія працює в Барселоні ще з 2015 року, а на сьогоднішній день сервіс представлений в 67 містах.

EDIN нагадує: до кінця року в Україні планується запуск UberEats.
Читайте більше цікавого контенту на сайті 

Інші новини

23.11.2018

Новий платіжний серсіс в e-commerce від UAPay

Провайдер електоронного документообігу EDIN повідомляє про впровадження провайдером UAPay нової послуги - Escrow Box.Сервіс гарантує повну безпеку угоди сторін в online-купівлі.

Читати далі
IT-індустрія
20.02.2019

Оцінка української IT-індустрії: що маємо зараз і які прогнози

Провайдер e-документообігу EDIN ознайомився з результатами дослідження інвестиційних компаній Capital Times, Aventis Capital та AVentures Capital. Компанії оприлюднили звіт щодо положення IT-індустрії в Східній Європі, зокрема в Україні.

Кластер, який входить в топ-5 світових центрів розробки ПЗ за рейтингом оцінювачів, формується з Польщі, України, Білорусі та Румунії. Його частка складає близько 5% від усіх світових поставок. За 2018 рік Україна експортувала IT-послуг на $4,5 млрд.

Більше 50% доходу компанії отримують від США, Великобританія посідає друге місце. В Україні нараховується 245 великих сервісних IT-компаній, річний заробіток яких складає $2,07 млрд. Більша частка надає послуги веб-розробки, менша - мобільних додатків. Загалом нараховується більше 750 українських IT-компаній.

Читати далі
ai-технолгії edin
27.02.2019

AI-технології в ритейлі: що очікує онлайн-торгівлю

Провайдер e-документообігу EDIN ділиться трендами 2019 в реалізації товарів онлайн. Ні для кого не секрет, що штучний інтелект проникає у всі сфери e-commerce. Згідно прогнозам компанії з ринкових досліджень Statista, у 2021 році сума онлайн-продажів збільшиться на 76% порівняно з 2018 роком. А це значить, що конкуренція росте і для прогресу, або хоча б збереження своїх доходів, потрібно долучати інноваційні рішення, що сприятимуть залученню клієнтів. Сьогодні - це АІ-технології.

Читати далі