Найпопулярніші методи в рітейлі для збільшення продажів

21.05.2019

EDI-провайдер EDIN постійно стежить за новинами рітейлу. Нещодавно компанія Shopgate, яка займається наданням комерційних рішень для рітейлу, опублікувала звіт про найпопулярніші методи просування серед продавців.

Відповідно звіту Shopgate, рітейл застосовує омнікальні методи для залучення нових клієнтів, підвищення доходів та конкурентної переваги. Більше половини опитаних вважають, що мобільні додатки – один з найважливіших методів омнікальності, а 45% затвердили, що вважають мобільність пріоритетним інструментом в майбутньому.

Також, 46% притримуються думки про важливість закріплення стосунків з постійними клієнтами, тобто створення такої собі довідки, де будуть зазначатися розміри, найчастіші покупки, wish list і т.д. Створюючи відповідну базу, можна буде застосовувати рекламні інструменти з індивідуальним підходом.

Моделі BOPIS (buy online pick-up in store) та BORIS (buy online return in store) для 61% опитуваних є важливими частинами їх стратегії омнікальності. Аналітики Shopgate стверджують, що 90% рітейлерів збираються застосувати ці два методи протягом 2-х років.

Інструмент BOPIS передбачений для тих покупців, що здійснюють конверсію в Інтернеті, проте обирають самостійно забрати товар в магазині. Майже 70% таких клієнтів, здійснюють додаткові покупки під час отримання свого замовлення.

Модель BORIS застосована для тих, хто купує в онлайні, замовляє доставку, а потім повертає товар в одному з магазинів. Під час повернення товару, продавець може вмовити відвідувача замінити його на інший, або купити ще щось.

BOPIS та BORIS є одними з найяскравіших моделей омнікальності. В них застосовуються як офлайнові, так і діджитал-інструменти для просування бренду та збільшення конверсій. Сьогодні близько 85% покупців стверджують, що здійснювали додаткові покупки під час того, як забирали або повертали товар.

Інші новини

14.08.2018

Знайомтесь: Alphabot або як Walmart впровадили інноваційно-технологічне рішення

Український провайдер е-документообігу EDIN ділиться інноваційними рішеннями в сфері ритейлу. Відома американська торгова мережа Walmart презентували світу тестову версію робота Alphabot.

Читати далі
новини логістики
19.03.2019

Яблуку ніде впасти: проблеми складської логістики в Україні

EDI-провайдер EDIN повідомляє про значні зміни у галузі складської логістики. Для складів темні часи скінчилися - сьогодні вони в дефіциті. Якщо в 2015-2016 рр. вакантність складських приміщень була 10-15%, то за даними NAI Ukraine в 2018 році пустими залишилося всього 2,8%. Ще кілька років тому вартість оренди була мінімальною і складала 2$/м2, сьогодні ж власники вимагають 3,5-5$/м2.

Читати далі
28.01.2019

NRF Retail’s Big Show – трансформація сучасного ритейлу

Провайдер електронного документообігу EDIN розповідає про сучасний ритейл-бізнес та його технологічні рішення. Augmented reality (AR), online-помічники, інтернет речей, штучний інтелект, машинне навчання - все це не фільм про майбутнє, а робочі інструменти для втілення в сфері ритейлу.

Читати далі