НОВИНИ

04.06.2019

Як підвищити конкурентоспроможність у рітейлі через цифрові технології

Провайдер електронного документообігу EDIN проаналізував сучасні технології, які допоможуть рітейлу налагодити бізнес-процеси та збільшити продажі. Сьогодні суспільство активно використовує всі можливі технологічні канали для отримання інформації. Діджиталізація заощаджує час, допомагає здійснювати індивідуальний підхід до споживача, та є екологічним інструментом. В сучасному світі без неї не уявляє своє існування жоден розвинений бізнес.

Читати далі
29.05.2019

EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

У Києві 21 травня 2019 року відбулася друга конференція з факторингу, яка присвячена обговоренню актуальних проблем та практичних кроків для розвитку ринку факторингу в Україні. Захід було організовано за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, під патронатом Національного банку України.

Читати далі
21.05.2019

Найпопулярніші методи в рітейлі для збільшення продажів

EDI-провайдер EDIN постійно стежить за новинами рітейлу. Нещодавно компанія Shopgate, яка займається наданням комерційних рішень для рітейлу, опублікувала звіт про найпопулярніші методи просування серед продавців.

Читати далі

Інші новини

04.09.2018

Глобалізація в e-commerce

Провайдер е-документообігу EDIN спостерігає за стрімким розвитком online-commerce, що давно вже перейшла з примітивного рівня “транзакція на web-сайті” до нового якісного комплексу взаємодії компанії з покупцем.

Читати далі
18.07.2018

Юрій Авдиш – про інноваційний Justin

Провайдеру електронного документообігу EDIN стало відомо, що незабаром відбудеться запуск нового логістично-поштового гіганта.

Читати далі
26.10.2018

E-commerce змінює бізнес-модель ритейлу

Провайдер електронного документообігу EDIN ділиться досвідом цифрової трансформації ритейлерів.
Сьогодні компанії в пошуках спеціаліста, котрий на “короткій нозі” з світом digital і повністю розуміє потреби споживача. Digital-світ спростив життя покупців, але ускладнив життя бізнесу, ускладнивши “customer journey”: за останні роки люди звикли шукати інформацію про товари і ціни в своїх телефонах, для цього їм більше не потрібно заходити в магазин.

Читати далі