Що спільного: Metro C&C, online-конструктор сайтів та бронювання столиків?

19.06.2018

EDIN.UA ділиться аналітичними новинами та технологічними рішеннями в світі ритейлу.

Одним з яскравих прикладів активної діджиталізації стала компанія Metro C&C. Компанія Metro C&C з’явилася в Україні ще в далекому 2003 році, зараз дохід компанії складає 491 мільйона євро. За 15 років Metro Cash & Carry відкрили 23 центри оптової торгівлі, та два магазини Бери Вези в Луцьку та Тернополі.

Слідуючи digital-технологіям, Metro C&C створили безкоштовний online-конструктор по створенню сайтів та резервуванню столиків. За допомогою такого сервісу власники закладів зможуть створювати персональні web-сторінки своїх ресторанів. Така опція допоможе багатьом економити на хостингу сайту та його технічному обслуговувані.

Статистика показує невтішні данні – більше 43% ресторанів не мають своїх сайтів, а EatBU
зможе допомогти створити власний лише за декілька хвилин. EatBU має свою вийняткову особливість – завдяки вузькій спеціалізації, сервіс включає лише пріоритетні для HoReCa розділи. Це може бути загальний опис закладу, режим роботи, цінові позиції в меню та ін.

Створюючи подібний сайт, ресторатор може додати більше п’ятисот фотографій закладу, також можна обрати власний дизайн із шаблонів, сервіс буде автоматично налаштовуватись під будь-який пристрій.

Також Metro C&C вдалося спростити процедуру бронювання столиків в закладах і перевести її в режим online. За допомогою цієї опції ресторани зможуть вручну, або автоматично робити підтвердження резерву. Також заклад зможе нагадати відвідувачеві про запланований візит. Відвідувач, після смачної вечері зможе залишити відгук, а також отримати ряд бонусів від закладу. Для рестораторів такий сервіс допоможе в аналізі прибутковості.

Оксана Куликова, директор Управління маркетингу Metro C&C , пояснює: “Зазвичай, намагаючись замовити столик в закладі, я не знаходжу його сайту. Це не може не пригнічувати, адже я піду в той ресторан, де можна попередньо переглянути локацію, ознайомитись з меню, дізнатись про способи оплати. Ресторан без сайту втрачає своїх відвідувачів. Такі заклади не розуміють всі можливості епохи digital, де можна презентувати свою справу в найкращому світлі. Metro C&C вирішили допомогти в розвитку бізнесу наших клієнтів, тому і створили безкоштовну, а головне просту в користуванні business-платформу”.

Ці два сервіси створила талановита компанія Hospitality.digital, яка входит в групу Metro C&C. Будь-який ритейлер, в будь-якій країні може безкоштовно користуватись сайтами.

Читайте більше цікавого контенту на сайті

Інші новини

EDIN
18.04.2019

Шлях сучасного бізнесу: всі дороги ведуть до ЕДО

Які ж сервіси найбільш активно використовуються підприємцями? За останні 4 роки майже 95% власників як великого, так і малого бізнесу в США внесли кардинальні зміни в бізнес-процеси, щоб перейти на онлайн-сервіси, відмовившись від програмних забезпечень. Онлайн-софт активно витісняє колишні індивідуальні розробки ПЗ для бізнесу. Компанії вже готові абсолютно змінити налагоджені системи обігу інформації, аби перейти на сервіси, які використовуються їх клієнтами та партнерами.

Читати далі
25.09.2018

Е-commerce в 2020: експансія, цифрові платежі та модель “Оnline to Offline”

Провайдер електронного документообігу EDIN відслідковує тенденції розвитку електронної комерції. В 2017 році ринок е-commerce складав 2,3 трильйони доларів, а на 2021 рік прогнозують - 4,5 трильйони доларів.

Читати далі
tap on phone
05.03.2019

Tap on Phone – новий сервіс для малого та середнього бізнесу

Для зручності приймання платежів без POS-терміналів Mastercard запускає сервіс Tap on Phone для малого та середнього бізнесу, повідомляє провайдер EDIN. Показники останніх років підтверджують зростання карткових та NFC-розрахунків. Сьогодні Україна входить до лідерів NFC-оплат через картки Mastercard.

Читати далі