Edin проводить Вебінар “Е-трансформація бізнесу”

07.05.2020

7 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар “Е-трансформація бізнесу” про практичний досвід, нові можливості для зростання бізнесу за допомогою своїх сервісів, а також робочий кейс від TerraFood з рішеннями EDIN.

Спікерами виступили Тетяна Смітюх, Директор департаменту з управління ланцюгом поставок TerraFood, та Євген Тромбола, Директор департаменту з впровадження інноваційних рішень EDIN. Розпочав онлайн-конференцію Євген Тромбола, розповівши про рестарт бізнес-платформи EDIN, її унікальні технологічні зміни, які прискорюють бізнес-процеси компаній та дають нові можливості для обміну е-документами.

Також Євген розкрив тему інтеграційних рішень впровадження е-документообігу, зокрема масових операцій у єдиній обліковій системі на реальних прикладах використання. Продовжила вебінар Тетяна Смітюх з кейсом автоматизації ланцюга поставок, досягнення економічного ефекту від 100 000 грн під час впровадження ЕДО. 

 

Серед учасників конференції були представники сфери рітейл, постачальники та дистриб'ютори, а також спеціалісти інших галузей, які обмінюються електронними документами.

Інші новини