Як mobile self-checkout може допомогти роздрібним мережам після закінчення COVID-19

30.06.2020

Провайдер е-документообігу EDIN стежить за сучасними інструментами для забезпечення продуктивного бізнесу. В умовах світової пандемії торгівля змушена орієнтуватися на абсолютно нові підходи у продажах. Зміни очікують також й покупців, які направлені на простоту здійснення покупок.

В діджиталізованому світі очікування стало однією з найбільших проблем для людства. Економія часу та оптимізація процесів стали незамінними та найдорожчими. Якщо користувач заходить на сайт, який грузиться не миттєво, це змушує його покинути сторінку та звернутися до швидшої альтернативи. Схожа ситуація і в офлайновому світі, коли покупці змушені стояти в черзі на касу.

Після COVID-19, окрім небажання витрачати час на очікування, у людей з’явилося побоювання щодо близького контакту.

В першу чергу, це загроза для супермаркетів, в яких майже неможливо уникнути цього явища, а не всі магазини мають можливість розширити площу. 

Запропонований інструмент, який врятує як і роздрібні мережі, так і покупців, -  mobile self-checkout. Спосіб сканувати смартфоном штрихкоди товарів, які автоматично завантажуються до телефону, платити онлайн, і забирати товари, не відвідуючи кас та не стоячи в черзі. 

Mobile self-checkout - це можливість вирішити проблему занепаду бізнесу та страху покупців, не втрачаючи прибуток та зручність покупок для постійних відвідувачів.

Інші новини