Як після карантину стимулювати відвідувачів магазинів до покупки

30.06.2020

Поки суспільство потрохи виходить зі стану карантину, роздрібна торгівля випробовує нові способи як залучити відвідувачів повернутися до здійснення покупок без економії. EDIN стежить за всіма новими інструментами маркетингу, і нещодавно багато підприємств звернулися до звукового маркетингу.

Виявляється, правильно підібрана музика може спонукати до придбання більшої кількості товарів. Ціль застосування звукового впливу – розслабити покупців та надати їм відчуття безпеки, радості та спокою.

Жанр музики необхідно підбирати в залежності від пропонованого товару. Наприклад, якщо магазин реалізує дорогі речі, то класика допомагає відчути відвідувачам ексклюзивність та індивідуальність. Якщо бренд продає молодіжні речі, сучасна найпопулярніша музика створює атмосферу вечірки і приваблює клієнтів.

Гучність також має бути оптимальною. Дуже голосна музика може навпаки відлякати людей і вони швидко покинуть зал. Необхідно вмикати звуковий супровід на рівні нижче середнього, щоб всі могли думати про свої покупки, при цьому налаштовуючись на позитивний лад. 

Інші новини